Forvet

ZombiRock Karakter saldırıları

Genel olarak her karakter belirli tuş kombinasyonları ile aynı şekil saldırıyı yapar. Ancak karakterlere göre ana saldırı çeşitleri doğal olarak farklıdır. Örnek olarak her karakterin sağ ve sol fare tuşu ile farklı saldırısı olabilir. Ancak her karakter için shift-w-sol fare tuşu ile yapılan saldırı aynıdır.

Shift-w-fare sol tuşu=güçlü saldırı

Shift-a(d)-fare sol tuşu=karşı saldırı
Shift-s-fare sol tuşu=karşı saldırı

Bunların dışında her karakterin sağ ve sol fare tuşları ile yaptıkları saldırı farklıdır. Ek olarak seviye 8 den sonra aktif olan yeni çeşit silahlar sayesinde değişik saldırıları yapmak da mümkündür.

Silahlarda bulunan karakter saldırıları çeşitlerinde alt kısımda yer alan saldırılar seviye 8’den sonra satın alınabilen gelişmiş silahlar sayesinde gelen ikinci saldırı çeşitleridir. Bir takım silahlar her iki yeni saldırı çeşidini de aktif edebiliyorken( Her iki yeni saldırı çeşidinin aktif olduğu silahlar Seviye 10’da açılmaktadır.) bazıları istek doğrultusunda yalnızca tek bir değişik saldırı çeşidinin kullanımını mümkün kılar. Örnek olarak bu şekilde oyuncu sağ tuş ile yaptığı ikinci saldırısını değiştirmek istemiyor ise ancak özel saldırısının yeni halini kullanmak istiyorsa bu özgürlüğe de sahiptir. Ekran görüntülerinde daha sonra aktif olabilecek diğer saldırı çeşitlerini de görebilirsiniz.

ZombiRock
Manga

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s